Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Yokohama Szary


Kolor: Szary, Srebrny Material: Metal, Szkło, Stal Nierdzewna Kostka: 15x48mm, 15x15mm, 15x98mm Powierzchnia: Szczotkowane, Matowy, Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Zmienna Obszary Zastosowania: Kąpiel, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,6 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

58,46 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (649,56 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33740

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Mieszanka tych niezwykłych płytek mozaikowych jest szczotkowana, błyszcząca i wypolerowana. Mieszanka materiałów utrzymana jest w stylu azjatyckim i szarości. W sumie używane są kamienie naturalne, szkło i stal nierdzewna. Wszystkie części są prostokątne, kamienie są naturalne. Szkło mieni się błyszczącą szarością obok lekko szczotkowanej stali nierdzewnej. Wszystkie płytki nakłada się na matę, dzięki czemu można je łatwo obrabiać. Bez problemu można łączyć z kilkoma matami. Płytki mozaikowe nadają się szczególnie jako okładziny ścienne.

Tutaj dekorują wilgotne pomieszczenia, a także salon i jadalnię. Te płytki mozaikowe świetnie wyglądają nawet jako tylna ściana w kuchni. Płytki łatwe w pielęgnacji należy uszczelniać w pomieszczeniach wilgotnych iw kuchni; nie jest to konieczne we wszystkich innych obszarach użytkowania. Jeśli płytka kiedykolwiek pęknie, można ją łatwo wymienić. Dlatego zdecydowanie warto zamówić dodatkową matę.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.