Przejdź do głównej zawartości
Kupuj online w: AT | IT | CH | FR | DE | UK | CZ | SE | DK | BE | NL | IE | ES | PL | PT | FI | GR | RO | NO | HU | BG | HR | LU

Mozaiki Szklana Płytka Trend-Vi Vitreo 150 Jasnoszary 20x20mm

Płytka mozaikowa Vitreo 150 w kolorze jasnoszarym wykonana ze szkła to stylowe i uniwersalne rozwiązanie do wielu zastosowań. Idealnie nadaje się do stosowania na podłogach i ścianach w kuchniach, łazienkach, basenach i na zewnątrz budynków. Ze względu na mrozoodporność jest materiałem wyjątkowo wytrzymałym i trwałym, idealnym do stosowania w pomieszczeniach stale wilgotnych.

Płytka o wymiarach 10x10 mm i powierzchni krycia 2 m² jest łatwa w układaniu i tworzy elegancką atmosferę w salonach, korytarzach, łazienkach i oranżeriach. Świetnie nadają się również na płytki ścienne w kuchni i łazience. Łącząc nowoczesny design z praktyczną trwałością, płytka mozaikowa Vitreo 150 jest doskonałym wyborem dla każdego wymagającego projektu.

Na życzenie klienta mozaika szklana może zostać dostarczona przyklejona do siatki poliuretanowej Trend Plus z tyłu lub do papieru z przodu.

  • 
W i wokół basenów, gdzie płytki są nieprzerwanie narażone na wilgoć, zapewniają potrzebną odporność.

    Trwały mokry obszar

    • W i wokół basenów, gdzie płytki są nieprzerwanie narażone na wilgoć, zapewniają potrzebną odporność.
  • Rozmiar kamienia

    Rozmiar kamienia

    20x20mm

  • Waga

    Waga

    14 kg

Oceny 0 z 0

Średnia ocena 0 z 5 gwiazdek

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.

Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.

Odpowiednie akcesoria

Zestaw niszowy Schlüter NLT-BR Sterowanie oświetleniem LED RGB 30,5x71,1x0,89 cm
Fila DETERDEK PRO do czyszczenia po pracach budowlanych 5 litrów
Fila DETERDEK PRO do czyszczenia po pracach budowlanych 5 litrów

Treść: 5 Litr (58,09 zł* / 1 Litr)

290,46 zł
na Kawałek
(l = 58,09 zł)
Abdichtung Schönox 2K DS Rapid 12,5 Kg Pulver 5 Kg Dispersionskomponente
Abdichtung Schönox 2K DS Rapid 12,5 Kg Pulver 5 Kg Dispersionskomponente

Treść: 16 Kilogram (29,90 zł* / 1 Kilogram)

478,42 zł
na Stück
(kg = 29,90 zł)
Środek czyszczący do żywicy epoksydowej Schönox Epoxy Clean 0,5 kg
Środek czyszczący do żywicy epoksydowej Schönox Epoxy Clean 0,5 kg

Treść: 0.5 Kilogram (330,30 zł* / 1 Kilogram)

165,15 zł
na Paczkę
(kg = 330,30 zł)
Szybciej twardniejąca płynna wylewka cementowa Schönox CLS
Szybciej twardniejąca płynna wylewka cementowa Schönox CLS

Treść: 25 Kilogram (5,82 zł* / 1 Kilogram)

5,82 zł
na kg
(25 kg Paczkę = 145,44 zł)
Schlüter Kerdi Board NLT zestaw niszowy z oświetleniem LED RGB 71,1 x 30,5 x 8,9 cm
Schlüter Kerdi Board NLT zestaw niszowy z oświetleniem LED RGB 71,1 x 30,5 x 8,9 cm
Kolor: RGB+W
Format płytki: 71,1x30,5x0,89 cm

1 664,45 zł
na Kawałek

Może Ci się również spodobać

Bezpłatne próbki
Mozaika Szklana Płytki Potsdam Szary
Mozaika Szklana Płytki Potsdam Szary
Kolor: Szary

Treść: 0.093 Metry kwadratowe (158,82 zł* / 1 Metry kwadratowe)

14,77 zł
na Arkusz
(m² = 158,82 zł)
Bezpłatne próbki
Mozaika Szklana Płytki Potsdam Jasnoszary
Mozaika Szklana Płytki Potsdam Jasnoszary
Kolor: Jasnoszary

Treść: 0.093 Metry kwadratowe (158,82 zł* / 1 Metry kwadratowe)

14,77 zł
na Arkusz
(m² = 158,82 zł)
Bezpłatne próbki
Ceramika Mozaika Elpaso Szary 26,1x 29cm
Ceramika Mozaika Elpaso Szary 26,1x 29cm

Treść: 0.075 Metry kwadratowe (235,60 zł* / 1 Metry kwadratowe)

17,67 zł
na Arkusz
(m² = 235,60 zł)
Bezpłatne próbki
Mozaika Ceramiczna Miranda Brązowy Antypoślizgowe Bez Glazury Pałeczki
Mozaika Ceramiczna Miranda Brązowy Antypoślizgowe Bez Glazury Pałeczki
Kolor: Brązowy

Treść: 0.086 Metry kwadratowe (213,49 zł* / 1 Metry kwadratowe)

18,36 zł
na Arkusz
(m² = 213,49 zł)
Bezpłatne próbki
Mozaika Ceramika Szary Pałeczki
Mozaika Ceramika Szary Pałeczki
Kolor: Szary

Średnia ocena 5 z 5 gwiazdek

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (204,00 zł* / 1 Metry kwadratowe)

18,36 zł
na Arkusz
(m² = 204,00 zł)
Bezpłatne próbki
Ceramika Mozaika Adrian Szary Błyszczący Kwadrat 23
Ceramika Mozaika Adrian Szary Błyszczący Kwadrat 23
Kolor: Szary

Treść: 0.089 Metry kwadratowe (221,35 zł* / 1 Metry kwadratowe)

19,70 zł
na Arkusz
(m² = 221,35 zł)
Bezpłatne próbki
Wskazówka
Ceramika Mozaika Adrian Szary Matowy Prostokąt
Ceramika Mozaika Adrian Szary Matowy Prostokąt
Kolor: Szary

Treść: 0.089 Metry kwadratowe (221,35 zł* / 1 Metry kwadratowe)

19,70 zł
na Arkusz
(m² = 221,35 zł)
Bezpłatne próbki
Ceramika Mozaika Adrian Szary Błyszczący Prostokąt
Ceramika Mozaika Adrian Szary Błyszczący Prostokąt
Kolor: Szary

Treść: 0.089 Metry kwadratowe (221,35 zł* / 1 Metry kwadratowe)

19,70 zł
na Arkusz
(m² = 221,35 zł)
Bezpłatne próbki
Ceramika Mozaika Adrian Szary Błyszczący Kwadrat 48
Ceramika Mozaika Adrian Szary Błyszczący Kwadrat 48
Kolor: Szary

Treść: 0.089 Metry kwadratowe (221,35 zł* / 1 Metry kwadratowe)

19,70 zł
na Arkusz
(m² = 221,35 zł)
Bezpłatne próbki
Ceramika Mozaika Adrian Szary Matowy Kwadrat 48
Ceramika Mozaika Adrian Szary Matowy Kwadrat 48
Kolor: Szary

Treść: 0.089 Metry kwadratowe (221,35 zł* / 1 Metry kwadratowe)

19,70 zł
na Arkusz
(m² = 221,35 zł)