Przejdź do głównej zawartości
Kupuj online w: AT | IT | CH | FR | DE | UK | CZ | SE | DK | BE | NL | IE | ES | PL | PT | FI | GR | RO | NO | HU | BG | HR | LU

Mozaiki Szklana Płytka Trend-Vi Vitreo 202 Żółty 10x10mm

Płytka mozaikowa Trend-Vi Vitreo 202 w jasnożółtym kolorze wniesie świeże akcenty do Twoich pomieszczeń i zapewni lśniący, elegancki wygląd. Wykonana z najwyższej jakości szkła płytka zachwyca nie tylko atrakcyjną kolorystyką, ale również uniwersalnością. Idealnie nadaje się do stosowania w różnych miejscach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy w łazience, kuchni, salonie, czy nawet na basenie – Trend-Vi Vitreo 202 jest odporny na mróz i wytrzymuje nawet ekstremalne warunki.

Płytka o wymiarach 31,6 x 31,6 cm i rozmiarze kostki 10 x 10 mm jest łatwa do ułożenia dzięki spoinie o szerokości 1 mm i harmonijnie dopasowuje się do każdej powierzchni ściany lub podłogi. Powierzchnia robocza 2 m² jest szczególnie praktyczna i umożliwia efektywne wykorzystanie jej w przypadku większych projektów renowacyjnych. Błyszcząca powierzchnia nie tylko dodaje walorów estetycznych, ale jest również łatwa do czyszczenia i trwała.

Niezależnie od tego, czy jako płytka ścienna czy podłogowa, wewnątrz pomieszczeń, np. w łazience, kuchni lub korytarzu, czy na zewnątrz, np. na tarasie lub w oranżerii, Trend-Vi Vitreo 202 to łatwy w pielęgnacji i trwały wybór. Dzięki swojej mrozoodporności doskonale nadają się do stosowania w pomieszczeniach stale wilgotnych, takich jak baseny czy prysznice. Dodaj odrobinę elegancji do swojego pokoju dzięki tej mozaikowej płytce i ciesz się licznymi możliwościami, jakie Ci oferuje.

Na życzenie klienta mozaika szklana może zostać dostarczona przyklejona do siatki poliuretanowej Trend Plus z tyłu lub do papieru z przodu.

  • 
W i wokół basenów, gdzie płytki są nieprzerwanie narażone na wilgoć, zapewniają potrzebną odporność.

    Trwały mokry obszar

    • W i wokół basenów, gdzie płytki są nieprzerwanie narażone na wilgoć, zapewniają potrzebną odporność.
  • Rozmiar kamienia

    Rozmiar kamienia

    10x10mm

  • Waga

    Waga

    14 kg

Oceny 0 z 0

Średnia ocena 0 z 5 gwiazdek

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.

Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.

Odpowiednie akcesoria

Zestaw niszowy Schlüter NLT-BR Sterowanie oświetleniem LED RGB 30,5x71,1x0,89 cm
Fila DETERDEK PRO do czyszczenia po pracach budowlanych 5 litrów
Fila DETERDEK PRO do czyszczenia po pracach budowlanych 5 litrów

Treść: 5 Litr (58,09 zł* / 1 Litr)

290,46 zł
na Kawałek
(l = 58,09 zł)
Abdichtung Schönox 2K DS Rapid 12,5 Kg Pulver 5 Kg Dispersionskomponente
Abdichtung Schönox 2K DS Rapid 12,5 Kg Pulver 5 Kg Dispersionskomponente

Treść: 16 Kilogram (29,90 zł* / 1 Kilogram)

478,42 zł
na Stück
(kg = 29,90 zł)
Środek czyszczący do żywicy epoksydowej Schönox Epoxy Clean 0,5 kg
Środek czyszczący do żywicy epoksydowej Schönox Epoxy Clean 0,5 kg

Treść: 0.5 Kilogram (330,30 zł* / 1 Kilogram)

165,15 zł
na Paczkę
(kg = 330,30 zł)
Szybciej twardniejąca płynna wylewka cementowa Schönox CLS
Szybciej twardniejąca płynna wylewka cementowa Schönox CLS

Treść: 25 Kilogram (5,82 zł* / 1 Kilogram)

5,82 zł
na kg
(25 kg Paczkę = 145,44 zł)
Schlüter Kerdi Board NLT zestaw niszowy z oświetleniem LED RGB 71,1 x 30,5 x 8,9 cm
Schlüter Kerdi Board NLT zestaw niszowy z oświetleniem LED RGB 71,1 x 30,5 x 8,9 cm
Kolor: RGB+W
Format płytki: 71,1x30,5x0,89 cm

1 664,45 zł
na Kawałek

Może Ci się również spodobać

Winylu Sześciokąt Płytki Ścienne Century Samoprzylepny Żółty
Winylu Sześciokąt Płytki Ścienne Century Samoprzylepny Żółty
Kolor: Żółty

Treść: 0.02 Metry kwadratowe (537,00 zł* / 1 Metry kwadratowe)

10,74 zł
na Kawałek
(m² = 537,00 zł)
Bezpłatne próbki
Szkło Pool Basenowa Mozaika Pixley Żółty
Szkło Pool Basenowa Mozaika Pixley Żółty
Kolor: Żółty

Treść: 0.1 Metry kwadratowe (241,60 zł* / 1 Metry kwadratowe)

24,16 zł
na Arkusz
(m² = 241,60 zł)
Bezpłatne próbki
Mozaika Ceramiczna Bismarck R10B Sześciokąt Ochra Pomarańczowy H23
Mozaika Ceramiczna Bismarck R10B Sześciokąt Ochra Pomarańczowy H23
Kolor: Pomarańczowy

Treść: 0.078 Metry kwadratowe (315,26 zł* / 1 Metry kwadratowe)

24,59 zł
na Arkusz
(m² = 315,26 zł)
Bezpłatne próbki
Szkło Pool Basenowa Mozaika Pixley Pomarańczowy
Szkło Pool Basenowa Mozaika Pixley Pomarańczowy
Kolor: Pomarańczowy

Treść: 0.1 Metry kwadratowe (245,90 zł* / 1 Metry kwadratowe)

24,59 zł
na Arkusz
(m² = 245,90 zł)
Bezpłatne próbki
Mozaika Ceramiczna Bismarck R10B Sześciokąt Ochra Pomarańczowy H51
Mozaika Ceramiczna Bismarck R10B Sześciokąt Ochra Pomarańczowy H51
Kolor: Pomarańczowy

Treść: 0.092 Metry kwadratowe (296,96 zł* / 1 Metry kwadratowe)

27,32 zł
na Arkusz
(m² = 296,96 zł)
Bezpłatne próbki
Mozaika Ceramiczna Salomon Sześciokąt Ochra Pomarańczowy H51
Mozaika Ceramiczna Salomon Sześciokąt Ochra Pomarańczowy H51
Kolor: Pomarańczowy

Treść: 0.092 Metry kwadratowe (296,96 zł* / 1 Metry kwadratowe)

27,32 zł
na Arkusz
(m² = 296,96 zł)
Bezpłatne próbki
Nowe
Mozaiki Szklana Argos Żółty 23x23x4 mm
Mozaiki Szklana Argos Żółty 23x23x4 mm

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (323,33 zł* / 1 Metry kwadratowe)

29,10 zł
na Arkusz
(m² = 323,33 zł)
Bezpłatne próbki
Nowe
Mozaiki Szklana Argos Żółty 48x48x4 mm
Mozaiki Szklana Argos Żółty 48x48x4 mm

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (343,00 zł* / 1 Metry kwadratowe)

30,87 zł
na Arkusz
(m² = 343,00 zł)
Bezpłatne próbki
Mozaiki Szklana Płytki Curlew Żółty Pomarańczowy Q48 4mm
Mozaiki Szklana Płytki Curlew Żółty Pomarańczowy Q48 4mm
Kolor: Pomarańczowy

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (393,11 zł* / 1 Metry kwadratowe)

35,38 zł
na Arkusz
(m² = 393,11 zł)
Bezpłatne próbki
Mozaika Szklana Płytki Python Pomarańczowy 23
Mozaika Szklana Płytki Python Pomarańczowy 23
Kolor: Pomarańczowy

Treść: 0.089 Metry kwadratowe (643,71 zł* / 1 Metry kwadratowe)

57,29 zł
na Arkusz
(m² = 643,71 zł)

Lorem Ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.