Przejdź do głównej zawartości

Pistolet Szkieletowy - Ciśnieniowy Z Aluminiowym Wkładem Silikonowym


Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

107,82 zł* na Kawałek

Numer produktu: LZ69870

W magazynie

Czas dostawy 2-3 Tygodnie

Produkt Liczba

Jeśli chcesz czysto fugować płytki, potrzebujesz prostego pistoletu do szkieletu, który zawsze działa czysto. Równie łatwe musi być włożenie silikonowego wkładu, co jest tutaj gwarantowane. Nacisk można również regulować jedną ręką, co jest dużą zaletą. Umożliwia to szybką i absolutnie precyzyjną pracę, nawet na większych powierzchniach.

Ten pistolet szkieletowy został opracowany właśnie w tym celu, dzięki czemu wkładanie silikonowego wkładu jest oczywiście możliwe bez większych problemów. Zwykle jest to również możliwe bez konieczności otwierania irytujących zamków. Zwrócono raczej uwagę na dobre wykonanie pistoletu szkieletowego. Brak części wykonanych z taniego plastiku, co oznacza, że wkład silikonowy jest zawsze mocno i bezpiecznie na swoim miejscu. Dzięki temu nawet większe obszary można prawidłowo spoinować bez ciągłego kapania z wkładu silikonowego. Aby to zrobić, ciśnienie można regulować tak, aby nic nie kapało, gdy przestajesz pracować. Następnie pistolet można równie łatwo ponownie uruchomić. Nie trzeba najpierw zwiększać ciśnienia; prace można rozpocząć natychmiast. Dlatego zwrócono uwagę na wysoką jakość wykonania i solidność materiału. Z tym pistoletem szkieletowym zawsze możliwa jest niezawodna praca, przy czym wystarczy włożyć silikonowy nabój. Zaprojektowany dla profesjonalistów, a zatem bardzo wytrzymały. Do wielogodzinnej pracy bez konieczności odkładania szkieletowego pistoletu. Dokładnie to, czego rzemieślnicy zawsze potrzebują w swojej codziennej pracy.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.