Przejdź do głównej zawartości

Plastikowa Przyssawka - Siła Ssania Do 40 Kg


62,79 zł* na Kawałek

Numer produktu: LZ69699

W magazynie

Czas dostawy 2-3 Tygodnie

Produkt Liczba
Przy układaniu płytek niezbędne są pomoce do układania. Podnośniki przyssawkowe służą do umieszczania płytek i innych materiałów z gazoszczelną powierzchnią w dokładnym położeniu. Podnośniki przyssawkowe są dostępne w różnych wersjach.

Plastikowy podnośnik przyssawkowy o maksymalnej nośności 40 kilogramów

1-głowicowy podnośnik przyssawkowy jest wyposażony w odchylany uchwyt do wytwarzania podciśnienia. Ma podwójną funkcję: służy jako uchwyt podczas transportu i do wytwarzania podciśnienia. Próżnia jest wytwarzana ręcznie za pomocą tych pomocy do układania. Siła ssania tych pomocy przy układaniu jest niezwykle wysoka. Podczas fazy zasysania ciśnienie można dodatkowo zwiększyć poprzez pompowanie. Wciśnięcie przycisku powoduje zwolnienie pomocy przy układaniu.

Plastikowy element ułatwiający układanie zapobiega utracie siły ssącej

Pomoc montażowa o maksymalnej sile ssania do 40 kg pokazuje swoje zalety, zwłaszcza przy układaniu dużych płytek z gresu porcelanowego, na przykład o wyglądzie drewna. Pomoc jest wyposażona w gumową płytkę z uszczelką, która zapobiega utracie siły ssania. Dzięki sile ssania do 40 kilogramów narzędzie nadaje się również do układania bardzo dużych płytek podłogowych.

Pomoc w układaniu ułatwia pracę i chroni zdrowie

Narzędzie znacznie upraszcza proces układania płytek. W połączeniu z innymi narzędziami, na przykład zaciskami do układania, narzędzia podnoszące są również używane do budowy dróg. Aby zapobiec odkształceniu się gumowego pierścienia, pomoc do układania należy przechowywać wyłącznie w stanie odprężonym.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.