Przejdź do głównej zawartości

Plytka Z Naturalnego Kamienia Granit Imperial White Polerowany 30,5x61cm


Kolor: Szary, Biały Jedna Paczka: 0,93m² Material: Kamien Naturalny Optyka: Kamień Optyka Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30,5x61cm Grubość: 10mm Charakterystyka: Nadaje sie do ogrzewania podlogowego, Odporny na mróz Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralnościi 4 Rodzaj Produktu: Płytki Podłogowe Format: Prostokątny Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

268,03 zł* na Paczkę

Treść: 0.93 Metry kwadratowe (288,20 zł* / 1 m²)
Numer produktu: RAN48351

Nie jest już dostępny

Te marmurowe płytki podłogowe Imperial w polerowanej bieli są zdecydowanie absolutną atrakcją w każdym pomieszczeniu. Eleganckie płytki gresowe są polerowane i przekonują niezwykle atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądem płytek z naturalnego kamienia. Płytki podłogowe sprawdzają się szczególnie w pomieszczeniach o dość jasnym wnętrzu. Dzięki ciemnym płytkom z gresu porcelanowego można ustawić doskonałe akcenty.

Płytki, które przekonują nowoczesnością

Wykonanie jest oczywiście na bardzo wysokim poziomie, a wygląd płytek z kamienia naturalnego doskonale dopełnia gamę wzornictwa tego modelu. Płytki podłogowe o grubości od około 9 do 10 mm bardzo dobrze nadają się do układania w pomieszczeniach. Czy to w salonie, kuchni, łazience czy sypialni, wygląd płytek z naturalnego kamienia jest zawsze hitem.

Podobnie jak w przypadku płytek i innych wykładzin podłogowych, zawsze modne i modne są różne kolory. Nie tak z tą wersją modelu. Marmurowy wygląd od wielu lat cieszy się nieograniczonym popytem i popularnością. Najlepiej przekonać się samemu, płytki podłogowe z pewnością będą idealnie pasować do Twojego domu. Płytki gresowe mają bardzo atrakcyjny wygląd i są bardzo trwałe. Płytki gresowe można układać we wszystkich pomieszczeniach, a wygląd marmuru stanowi piękne akcenty.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.