Przejdź do głównej zawartości

Płytki Mozaikowe Glass Inspiration Szare


Format: Kwadratowy Kolor: Szary, Biały Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Retro, Zabytkowe Kostka: 23x23mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Waga: 1,62 kg

84,44 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (938,22 zł* / 1 m²)
Numer produktu: RAN48033

W magazynie

Czas dostawy 5-7 dni roboczych

Kolor: Szary
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Błyszczące, inspirowane szkłem płytki mozaikowe w kolorze szarym inspirują na ścianach w kuchniach, barach i salach imprezowych. Ale także przedpokój, studio i sala telewizyjna stają się oddzielnymi pomieszczeniami dzięki tym pięknym płytkom ściennym wykonanym z nietłukącego szkła. Motywy tej szklanej mozaiki zachwycają starych i młodych wyrafinowanymi tradycyjnymi wzorami opartymi na fantazjach, które w różnych kolorach zawsze oferują ekscytującą różnorodność dla oka patrzącego. W szczególności kolorowe płytki ścienne świecą nie tylko w kolorze niebieskim i szarym, ale także błyszczą na ścianie w kolorze żółtym i czerwonym.

Zabawne motywy sprawiają, że nowoczesna mozaika szklana staje się wizualną atrakcją w tych trzeźwych czasach. Drobne detale w mnogości dają nowe perspektywy optyki, które nigdy się nie znudzą. Dlatego obecne płytki mozaikowe Glass Inspiration to rozsądna inwestycja we własny dom lub w projekt przytulnego baru.Nowoczesne płytki ścienne są zawsze łatwe w pielęgnacji, dzięki czemu piękna mozaika szklana będzie lśnić swoim sprawdzonym blaskiem przez wiele dziesięcioleci , tak jak w pierwszym dniu leżenia. Te mozaiki inspirowane szkłem są prawdziwą inspiracją dla myśli i uczuć każdego dnia w życiu ludzi, którzy będą spacerować po tych ozdobionych płytkami przestrzeniach.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.