Przejdź do głównej zawartości

Płytki Podłogowe Adventure Jasnoszary Matowy 10x20cm


Kolor: Jasnoszary Jedna Paczka: 1,375m² Material: Ceramika. Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 10x20cm Grubość: 6mm Charakterystyka: Oszklony, Nadaje sie do ogrzewania podlogowego, Antypoślizgowy, Mrozoodporna Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralnościi 4 Rodzaj Produktu: Płytki Podłogowe Format: Prostokątny Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Waga: 12,5 kg
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

155,45 zł* na Paczkę

Treść: 1 Metry kwadratowe
Numer produktu: LZ79101

W magazynie

Czas dostawy 3-4 Tygodnie

Produkt Liczba
Pakiet(y)
1
Płytka podłogowa "Adventure" to prostokątna płytka podłogowa o wymiarach 10x20 cm. Ma jasnoszary kolor i jest wykonany z kamionki. Powierzchnia płytki jest matowa, co nadaje jej elegancki i ponadczasowy wygląd.

Płytka ma grubość 6 mm, a każde opakowanie zawiera 1375 metrów kwadratowych płytek. Jest mrozoodporna, szkliwiona i antypoślizgowa, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku wewnątrz pomieszczeń. Ponadto płytka nadaje się również do pomieszczeń mokrych, takich jak łazienki i prysznice.

Płytka podłogowa „Adventure” jest kompatybilna z ogrzewaniem podłogowym, co oznacza, że bez problemu można ją układać w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym bez wypaczania i uszkadzania materiału.

Płytka ma wskaźnik ścieralności 4, co wskazuje na jej odporność na zużycie. Dzięki temu doskonale nadaje się do miejsc o dużym natężeniu ruchu, takich jak salony, kuchnie i łazienki, gdzie jest regularnie używany.

Podsumowując, płytka podłogowa „Adventure” to uniwersalna i solidna opcja płytek do wnętrz. Dzięki matowemu wykończeniu, jasnoszaremu kolorowi i praktycznym funkcjom jest atrakcyjnym wyborem do różnych pomieszczeń mieszkalnych, kuchni i łazienek.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.