Przejdź do głównej zawartości

Płytki Podłogowe Arcadia Marmurowa Optyka Matowy Złoto 60x120cm


Kolor: Złoto, Biały Material: Gres Rodzaj Produktu: Płytki Podłogowe Powierzchnia: Matowy Charakterystyka: Rektyfikowany, Nadaje sie do ogrzewania podlogowego Optyka: Marmurowa Optyka, Kamień Naturalny Optyka Grubość: 6mm Płytki / Mata: 60x120cm Jedna Paczka: 2,16m² Format: Prostokątny Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Waga: 32 kg Ilość: 3

264,13 zł* na Paket

Treść: 2.16 Metry kwadratowe (122,28 zł* / 1 m²)
Numer produktu: LZ80088

W magazynie

Czas dostawy 2-3 Tygodnie

Kolor: Złoto
Format płytki: 60x120cm
Produkt Liczba
Paket(e)
2.16

Płytki podłogowe „Arcadia Marble Look Matt Gold” łączą ponadczasową elegancję z luksusowym designem. W prostokątnym formacie (60x120 cm) i matowej powierzchni te gresy porcelanowe są stylowym dodatkiem do Twojego salonu, kuchni, łazienki i prysznica. Marmurowy wygląd w kolorze bieli i złota nada Twojemu wnętrzu ekskluzywną atmosferę.

Dzięki grubości 6 mm i właściwościom rektyfikacyjnym są nie tylko eleganckie, ale także precyzyjne w układaniu. Pakiet o powierzchni 2,16m² oferuje wystarczająco dużo miejsca do aranżacji wnętrz na dużą skalę. Funkcja ogrzewania podłogowego sprawia, że jest to wygodny wybór. Zanurz się w ponadczasowym pięknie tych marmurowych płytek i nadaj swoim pokojom elegancki i ciepły wygląd.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.