Przejdź do głównej zawartości

Płytki Podłogowe Tycoon Beton Optyka R10 Brązowy 30x60cm


Antypoślizgowe: R10 Format: Prostokątny Jedna Paczka: 1,62m² Kolor: Brązowy Material: Gres Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Stala Wilgotna Strefa, Salon, Prysznic Optyka: Beton Optyka Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 30x60cm Grubość: 6mm Charakterystyka: Rektyfikowany, Oszklony, Nadaje sie do ogrzewania podlogowego, Odporny na mróz, Antypoślizgowy Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralnościi 4 Rodzaj Produktu: Płytki Podłogowe Waga: 22,68 kg

285,35 zł* na Paczkę

Treść: 1.62 Metry kwadratowe (176,14 zł* / 1 m²)
Numer produktu: LZ69989

W magazynie

Czas dostawy 3-4 Tygodnie

Format:
Kolor: Brązowy
Produkt Liczba
Pakiet(y)
1.62

Nowoczesne płytki o wyglądzie betonu na fali wznoszącej

Zwykłe białe płytki używane do charakteryzowania terenów zewnętrznych i wewnętrznych. Trend się odwrócił i białe kafelki należą już do przeszłości. Obecnie do wyboru są płytki w różnych formatach i dekoracjach. Wybór jest prawie nieskończony. A dachówka staje się coraz bardziej popularna; Płytki o wyglądzie betonu. Płytki o wyglądzie betonu pasują do prawie każdego pomysłu na wyposażenie. W zależności od koloru doskonale komponuje się zarówno z meblami klasycznymi, jak i nowoczesnymi. Płytki o wyglądzie betonu wzorowane są na przemyśle XX wieku i są bardzo efektowne i wszechstronne. Pasują do każdej nowoczesnej przestrzeni życiowej, nie rezygnując z prostej elegancji, oryginalności i autentyczności. Ich praktyczne właściwości udowodniły, że płytki imitujące beton to coś więcej niż tylko trend w modzie.

Płytki podłogowe Tycoon o wyglądzie betonu R10

Płytka o wyglądzie betonu jest opcjonalnie dostępna w typowych rozmiarach płytek 30x60cm, 60x60cm, 60x120cm, 120x120cm i 120x260cm. Dzięki matowej powierzchni dobrze komponuje się z każdym salonem i nadaje mu prostej elegancji. Płytki wykonane są z najlepszej kamionki o grubości 6mm. Płytka podłogowa jest dostępna w kolorach srebrnym, platynowym i rdzawobrązowym. Płytki odpowiadają 4 klasie ścieralności i nadają się na ogrzewanie podłogowe. W zależności od wariantu kolorystycznego płytki zawierają jasne odcienie, mocne odcienie szarości lub naturalne odcienie brązu.

Podstawa nowoczesnego wystroju wnętrz

Glazurowane i mrozoodporne płytki betonowe wyglądają zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, jako podstawa nowoczesnego projektu pomieszczenia. Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.