Przejdź do głównej zawartości

Płytki Ścienne Anabell Kremowa Błyszczący 30x60cm


Format: Prostokątny Jedna Paczka: 1,44m² Kolor: Jasnokremowa Material: Kamionka Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30x60cm Grubość: 8,5mm Charakterystyka: Rektyfikowany Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne

181,43 zł* na Paczkę

Treść: 1.44 Metry kwadratowe (125,99 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TG19773

W magazynie

Czas dostawy 8-10 dni roboczych

Format płytki: 30x60cm
Powierzchnia: Błyszczący
Produkt Liczba
Pakiet(y)
1.44

Płytki ścienne są ozdobą ścian wielu pomieszczeń. Najczęściej spotyka się je w kuchni czy łazience. Ale jest też wiele różnych powodów, aby udekorować ściany pięknymi kafelkami z kamienia lub porcelany w przedpokoju, ogrodzie zimowym, a nawet w salonie.

Płytki ścienne o wysokim połysku o wymiarach 30 x 60 cm w kolorze waniliowym są bardzo przyjemne w układaniu. Duża powierzchnia poszczególnych płytek działa uspokajająco na ścianę, a tym samym na całe pomieszczenie. Materiał płytek ściennych o wysokim połysku wygląda szlachetnie. Płytka w kolorze waniliowym nadaje się szczególnie do dekoracji ścian w ciemnych lub bardzo dużych pomieszczeniach, takich jak klatka schodowa czy poczekalnia.

Aby podkreślić proste piękno płytki ściennej w kolorze wanilii, warto albo użyć dokładnie dopasowanej fugi, albo wybrać kontrastowy kolor. Kontrastowy kolor powinien pozostać w ciepłej gamie kolorów. Na przykład mieszanka z ciemnobrązowym jest łatwa do wyobrażenia.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.