Przejdź do głównej zawartości

Płytki Ścienne Anabell Kremowa Matowy 30x60cm


Format: Prostokątny Jedna Paczka: 1,44m² Kolor: Jasnokremowa Material: Kamionka Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 30x60cm Grubość: 8,5mm Charakterystyka: Rektyfikowany Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne

181,43 zł* na Paczkę

Treść: 1.44 Metry kwadratowe (125,99 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TG19779

W magazynie

Czas dostawy 8-10 dni roboczych

Format płytki: 30x60cm
Powierzchnia: Matowy
Produkt Liczba
Pakiet(y)
1.44

Płytka ścienna w kolorze wanilii o wymiarach 30 x 60 cm o matowej powierzchni doskonale sprawdza się przy projektowaniu ścian w kuchni, łazienkach, ale również innych pomieszczeniach. Ponieważ każda płytka jest dość duża, obraz płytki pozostawia spokojne i uspokajające wrażenie. Dodatkowo taka wyłożona kafelkami ściana zawsze wygląda szlachetnie ze względu na matową powierzchnię i dyskretny kolor i jest dobrym tłem do wyeksponowania szlachetnych mebli czy dzieł sztuki.

Takie płytki ścienne sprawdzają się jako elementy wystroju w nowoczesnych kuchniach, tak samo jak w łazience czy w strefie kominka w salonie czy jadalni. Wraz z mozaiką i innymi kolorowymi płytkami te płytki ścienne mogą być również bardzo dobrze używane do projektowania wzorów.

Płytki ścienne w kolorze wanilii o matowej powierzchni mają prawie 10 mm grubości. Podczas fugowania należy zadbać o to, aby fuga była dopasowana do koloru płytek ściennych. Może mieć ten sam kolor, jak również kontrastowy kolor.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.