Przejdź do głównej zawartości

Płytki Ścienne Diamo Beżowy 20x60cm


Format: Prostokątny Jedna Paczka: 1,08m² Kolor: Beżowy Material: Kamionka Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Beton Optyka Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 20x60cm Grubość: 9mm Charakterystyka: Rektyfikacja Nie Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne Waga: 15,7 kg

155,45 zł* na Paczkę

Treść: 1.08 Metry kwadratowe (143,94 zł* / 1 m²)
Numer produktu: LZ69618

W magazynie

Czas dostawy 2-3 Tygodnie

Kolor: Beżowy
Produkt Liczba
Pakiet(y)
1.08

Beżowe płytki ścienne Diamo to przekonujące produkty wykonane z ceramiki. Jako okładzina ścienna stanowią wyrafinowanie idealnej atmosfery. Jasna i matowa powierzchnia tworzy luksus i odrobinę wyjątkowej elegancji w każdej łazience lub w pomieszczeniach, w których cenione są płytki ścienne tej jakości. Płytki ścienne Diamo to szczególnie zaakcentowany produkt, który wzbudzi pragnienia wielu zainteresowanych. Tutaj zainteresowany znajdzie aktualne płytki do każdej boazerii ściennej i te płytki można bardzo dobrze ze sobą łączyć. Ta jakość skutkuje wieloma możliwymi zastosowaniami w biznesie, jak również w sektorze prywatnym.

Produkty te są cennymi akcesoriami i uzupełniają planowanie w każdym wilgotnym pomieszczeniu i na ścianach, gdzie ceni się higienę i czystość. Płytki są uosobieniem długowieczności, a te płytki nie tylko doskonale prezentują się na ułożonym obszarze, ale także wykazują smak. Kolorystyka jest dziś poszukiwana i wygląda bardzo jasno.Nie wygląda na chłodną, ale tylko bardzo przyjazną. Matowe powierzchnie tworzą pewne ciepło, a te płytki wyglądają bardzo przytulnie. Krawędzie szkliwione nie są rektyfikowane, co oznacza, że szkliwo zostaje zachowane na krawędziach jako cecha specjalna. W ten sposób ta płytka osiąga optymalne układanie z fugami. Połyskująca matowa glazura wygląda elegancko i żywo. Te płytki ścienne mają najlepsze cechy jakościowe.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.