Przejdź do głównej zawartości

Płytki Ścienne Fashion Dekor Kolorowy 25x75cm


Format: Prostokątny Jedna Paczka: 1,125m² Kolor: Kolorowy Material: Kamionka Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 25x75cm Grubość: 9,2mm Charakterystyka: Rektyfikowany, Oszklony, Dekorfliese Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne

266,30 zł* na Paczkę

Treść: 1.125 Metry kwadratowe (236,71 zł* / 1 m²)
Numer produktu: HT88733

W magazynie

Czas dostawy 6-8 dni roboczych

Kolor: Kolorowy
Produkt Liczba
Pakiet(y)
1.125

Prostokątne płytki łazienkowe Fashion Decor Bunt wprowadzą świeży rozmach do każdej łazienki, bez względu na to, czy są mocowane w formie zaakcentowanych pasków, czy udekorują całą ścianę. Te płytki łazienkowe dostępne są w dwóch wariantach - jednej kolorowej, z falistym wzorem i jednej beżowej. Kolorowa płytka ścienna jest bardzo atrakcyjna w kolorach niebieskim, szarym, antracytowym, piaskowym, białym i beżowym. Można je bardzo dobrze łączyć z beżowymi płytkami.

Płytka ścienna Fashion wykonana jest z matowej ceramiki, dzięki czemu pozostaje dyskretnie w tle i nie narzuca się. Płytka ma grubość 9,2 mm i wymiary 25 x 75 cm. Jest to skalibrowany kafelek, więc są one spójne w swoich pomiarach. Istnieją różne opcje układania. W zależności od kierunku układania można uzyskać różne efekty. Ułożone wzdłuż, faliste płytki łazienkowe mogą posłużyć do stworzenia obramowania, które nada łazience własnej przestronności. W dużych łazienkach płytki można układać również poziomo, tworząc ideę wodospadu na ścianie. Płytki łazienkowe są prostokątne i po ułożeniu w poprzek poszerzają wąskie pomieszczenia. Układanie pionowe może rozciągać niskie pomieszczenia. W zależności od techniki układania modna płytka ścienna nadaje się do każdej łazienki. Nie ma ograniczeń co do indywidualnych życzeń projektowych, aby nadać łazience nowoczesny wygląd.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.