Przejdź do głównej zawartości

Płytki Ścienne Frida Beżowy Błyszczący 25x75cm


Format: Prostokątny Jedna Paczka: 1,125m² Kolor: Beżowy Material: Kamionka Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 25x75cm Grubość: 9,2mm Charakterystyka: Rektyfikowany Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne

116,48 zł* na Paczkę

Treść: 1.125 Metry kwadratowe (103,54 zł* / 1 m²)
Numer produktu: HT88736

W magazynie

Czas dostawy 6-8 dni roboczych

Produkt Liczba
Pakiet(y)
1.125
Płytki ścienne Frida nadają Twoim pokojom prosty, ale atrakcyjny wygląd. Szczególnie nadają się jako płytki łazienkowe.

Do obróbki i produkcji płytek ściennych używana jest znakomita ceramika. Bez wyjątku płytki ceramiczne były obrabiane i cięte maszynowo. Format był prostokątny. Krawędzie płytek są rektyfikowane. Oznacza to obróbkę krawędzi, które odpowiadają jednorodnemu kątowi 90 °. Powierzchnia jest odpowiednio gładka i błyszcząca. Kolor jest beżowy i ma naturalne gradienty, które mogą być nieco jaśniejsze lub ciemniejsze. Gradienty są miękkie i dlatego nie tworzą stałego kontrastu, przez co różnica kolorów jest prawie niezauważalna.

Jasny ton jest idealny do jasnych lub przepełnionych światłem pomieszczeń. Dzięki temu panele idealnie sprawdzą się jako płytki łazienkowe. Ze względu na małą grubość panele nadają się tylko jako płytki ścienne i nie nadają się do stosowania jako płytki podłogowe. Panele można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Oprócz zastosowania jako płytki łazienkowe mogą być również stosowane jako płytki ścienne na tarasy lub balkony. Pomieszczenia można nią uszlachetniać, na przykład kuchnię. Płytki są łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu. Ponieważ ceramika chłonie niewiele wody, panele można przecierać wilgotną szmatką i czyścić odpowiednimi środkami czyszczącymi bez ich uszkadzania.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.