Przejdź do głównej zawartości

Płytki Ścienne Gloria Biały Błyszczący 30x60cm


Format: Prostokątny Jedna Paczka: 1,44m² Kolor: Biały Material: Kamionka Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30x60cm Grubość: 8,5mm Charakterystyka: Rektyfikowany Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne

151,12 zł* na Paczkę

Treść: 1.44 Metry kwadratowe (104,94 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TG19772

W magazynie

Czas dostawy 8-10 dni roboczych

Format płytki: 30x60cm
Powierzchnia: Błyszczący
Produkt Liczba
Pakiet(y)
1.44

Te klasyczne, ponadczasowe i błyszczące płytki ścienne są idealne do wszystkich łazienek, które mają wydawać się większe. Płytka, którą można ulepszyć za pomocą dodatkowej ozdobnej ramki.

Dzięki skalibrowanej produkcji każda z tych płytek ściennych ma gwarantowany jednolity rozmiar. Oznacza to, że płytki są produkowane bezpośrednio po procesie wypalania na wymiar iz krawędziami 90 stopni.

Dzięki tej metodzie glazurnik może uzyskać szerokość fugi co najmniej 1,5 do 2 mm. Rezultatem będzie absolutnie czysty wygląd. Minimalizuje to również konserwację, ponieważ małe złącza oznaczają, że może osiąść znacznie mniej cząstek brudu.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.