Płytki Ścienne Laguna Błyszczący Karbowany Zielony 6x24cm
159,78 zł* na Paczkę
W magazynie
Czas dostawy 2-3 Tygodnie
Płytki ścienne „Laguna” w kolorze zielonym oferują stylowe połączenie uroku vintage i nowoczesnej funkcjonalności. Wykonane z wysokiej jakości gresu porcelanowego, płytki te charakteryzują się szkliwioną, błyszczącą i falistą powierzchnią. Powierzchnie te elegancko odbijają światło, tworząc żywą i atrakcyjną atmosferę w każdym pomieszczeniu.
Dzięki grubości 10 mm i prostokątnemu formatowi 6x24 cm płytki „Laguna” są wszechstronne. Idealnie nadają się do różnorodnych zastosowań, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Płytki idealnie nadają się do wilgotnych środowisk, takich jak łazienki, prysznice i kuchnie, a ich mrozoodporność czyni je doskonałym wyborem do obszarów zewnętrznych, gdzie są w stanie wytrzymać działanie czynników atmosferycznych.
Opakowanie płytek „Laguna” zawiera 36 sztuk i zajmuje powierzchnię 0,518 m² przy wadze 10,7 kg. Zielony kolor nadaje płytkom świeży i żywy wygląd, który można wspaniale łączyć z różnymi stylami wnętrz. Czy to jako żywy akcent w nowoczesnej łazience, jako stylowa okładzina ścienna w kuchni, czy jako element dekoracyjny w salonie – płytki „Laguna” w kolorze zielonym stanowią eleganckie akcenty i przyczyniają się do atrakcyjnego wystroju wnętrza.
-
Oszklony
- Płytki glazurowane uzyskują swój charakterystyczny wygląd powierzchni dzięki glazurze, która polega na nałożeniu warstwy przypominającej szkło.
- Płytki glazurowane nadają się do stosowania na ścianach i podłogach w pomieszczeniach mieszkalnych.
-
Ściana wewnętrzna
-
Nadaje się tylko do montażu na ścianach.
-
Nadaje się tylko do montażu na ścianach.
-
Waga
10,7 kg
Zaloguj się
Pytania i Odpowiedzi (0)
Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.
Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu
Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.