Przejdź do głównej zawartości

Płytki Ścienne Paski Biały Matowy 20x60cm


Kolor: Biały Jedna Paczka: 0,96m² Material: Kamionka Optyka: Paski Optyka Powierzchnia: Matowy, Strukturalny Płytki / Mata: 20x60cm Grubość: 10mm Charakterystyka: Rektyfikacja Nie Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne Format: Prostokątny Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Waga: 18,7 kg
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

151,12 zł* na Paczkę

Treść: 0.96 Metry kwadratowe (157,42 zł* / 1 m²)
Numer produktu: LZ69309

W magazynie

Czas dostawy 2-3 Tygodnie

Produkt Liczba
Pakiet(y)
0.96

Te klasyczne płytki ścienne o wymiarach 20 x 60 centymetrów są dostępne w kolorze białym. Dzięki matowej i pofałdowanej powierzchni te płytki ścienne mienią się na ścianie wieloma białymi odcieniami. Dzięki grubości dziesięciu milimetrów płytki te można układać bezpośrednio na ścianie, jak również na innych płytkach.

Rozmiar 20 x 60 centymetrów jest idealny do dużych powierzchni. Powierzchnie są szybko wyłożone kafelkami i tworzą domową atmosferę. Pojedyncze opakowanie może upiększyć prawie 0,96 metra kwadratowego ściany.

Drobne płytki ścienne nie są kalibrowane. Wysokiej jakości materiał jest łatwy w pielęgnacji. Za pomocą miękkiej szmatki powierzchnie wyłożone kafelkami w mgnieniu oka po każdym lekkim zabrudzeniu znów stają się lśniąco białe. Te błyszczące płytki ścienne w kolorze białym są dobrym wyborem do wielu obszarów w domu. Łazienka, kuchnia i sala bankietowa oraz przestrzeń wokół kominka mają niepowtarzalny wygląd.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.