Przejdź do głównej zawartości

Płytki Ścienne Retro Vintage Optyka Viviane Kolorowy 13,2x13,2cm


Format: Kwadratowy Jedna Paczka: 0,49m² Kolor: Kolorowy Material: Kamionka Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Retro, Zabytkowe Specjalność: 16 różnych wariantów Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 13,2x13,2cm Grubość: 8mm Charakterystyka: Rektyfikacja Nie Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne

194,42 zł* na Paczkę

Treść: 0.49 Metry kwadratowe (396,78 zł* / 1 m²)
Numer produktu: CA44236

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Kolorowy
Produkt Liczba
Pakiet(y)
0.49

Płytki ścienne w stylu retro vintage Viviane 13,2x13,2 cm doskonale nadają się do kreatywnego projektowania pomieszczeń mieszkalnych i wilgotnych. Nawiązuje do trendu retro z lat 1930-1970. Nadaje się w równym stopniu do remontów/renowacji starych budynków, jak i do projektowania ścian w nowych budynkach. Kolorowe, pomysłowe płytki doskonale nadają się do akcentowania ścian.

Płytka ścienna wykonana jest z ceramiki. Ceramika różni się od kamionki porcelanowej sposobem wytwarzania. Płytki kamionkowe wypalane są w temperaturze poniżej 1200 stopni Celsjusza, dzięki czemu materiały nie stapiają się w 100%. Istnieje wiele pustek powietrznych, dzięki czemu płytki można łatwo wiercić, łamać i ciąć. Płytka o wymiarach 13,2 x 13,2 cm ma grubość 8 milimetrów i błyszczącą powierzchnię. Nie są naprawiane. Gładką powierzchnię można szybko i łatwo czyścić i konserwować. Płytki dostępne są w kolorystyce wielokolorowej oraz ivory.

Dzięki wielu różnym wzorom te płytki ścienne nadają się do łazienki, kuchni, salonu i przedpokoju. Wzór i subtelny kolor świetnie komponują się ze starymi meblami wypoczynkowymi i szafkami oraz metalowymi dodatkami. Dzięki płytce w lustrze kuchennym można umieścić piękne akcenty projektowe. Przyciągająca wzrok płytka ścienna jest również szczególnie atrakcyjna w neutralnie zaprojektowanych łazienkach i salonach oraz rustykalnie urządzonych kuchniach. Płytki ścienne w stylu retro vintage wykonane z nowoczesnych materiałów to gwarancja udanego połączenia.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.