Przejdź do głównej zawartości

Płytki Ścienne Varkaus Biały Matowy 30x60cm


Kolor: Biały Jedna Paczka: 1,80m² Material: Kamionka Powierzchnia: Matowy, Strukturalny Płytki / Mata: 30x60cm Grubość: 8,5mm Charakterystyka: Rektyfikowany Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne Format: Prostokątny Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

164,11 zł* na Paczkę

Treść: 1.26 Metry kwadratowe (130,25 zł* / 1 m²)
Numer produktu: ZF55032

W magazynie

Czas dostawy 8-10 Dni

Produkt Liczba
Pakiet(y)
1.26
Płytki ścienne z serii Varkaus przyciągają wzrok w wielu łazienkach. Płytki łazienkowe wykonane z ceramiki są białe, a przez to bardzo ponadczasowe. Matowe wykończenie sprawia, że płytki są niezwykle łatwe w pielęgnacji. Struktura zapewnia, że zabrudzenia nie są bardzo widoczne, ale płytki ścienne można również łatwo czyścić wodą. Na płytkach zastosowano nieregularną strukturę rowków. Zapewnia to niezbędną różnorodność w łazience.

Te płytki łazienkowe są szczególnie piękne po nałożeniu na całą ścianę. Ale mogą być również używane jako odmiana gładkich płytek. Umożliwiają to stosunkowo małe ilości opakowań tych płytek ściennych. Mogą służyć jako obramowanie lub mały obszar. Duże płytki ścienne są również dostępne w szlifie jako wariant mozaiki. Jednak prawo do zwrotu jest wykluczone z powodu cięcia. W domu płytki łazienkowe można szybko i łatwo obrabiać za pomocą przecinarki do płytek. Wykończenie krawędzi i okładziny wanny nie stanowią zatem żadnego problemu. Do spoin zaleca się jasną fugę. Płytki można zastosować również w innych pomieszczeniach, takich jak kuchnie czy korytarze. Tam też wprowadzasz tę pewną atrakcję, która sprawia, że ten wyjątkowy wzór na płytkach łazienkowych.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.