Przejdź do głównej zawartości

Szkło Basenowa Mozaika Pergamon Brązowy


Format: Kwadratowy Kolor: Brązowy, Jasnobrązowy Material: Szkło Obszary Zastosowania: Basen, Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Stala Wilgotna Strefa, Salon, Prysznic Specjalność: Wklejony na papierze Kostka: 15x15mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący Płytki / Mata: 32,5x32,5cm Mata: 0,106m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Basenowa, Mozaika Waga: 1,4 kg Ilość: 1

84,44 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (938,22 zł* / 1 m²)
Numer produktu: HT88650

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Brązowy
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Basen to prawdziwa strefa wellness. Szczególnie dobrze nadają się do tego mozaiki z serii Pergamon. Wszystkie płytki są indywidualnie wykonane ze szkła. Każdy mały kwadrat mieni się w indywidualnej rozdzielczości. Kolor jest zawsze taki sam. Do wyboru jest kilka schematów kolorystycznych. Trzy dostępne kolory podstawowe to zielony, beżowy i brązowy. Kwadratowe płytki szklane są indywidualnie przyklejane do maty nośnej. Pozwala to na bardzo łatwe sklejanie mozaiki.

Płytki nadają się na basen i inne wilgotne miejsca w domu. Oczywiście można je również montować pod wodą. Zdobią ławki w wodzie lub są również optycznym rozjaśniaczem w basenie. Pod wodą, fugi należy zaszpachlować wodoodporną masą, aby poszczególne płytki szklane nie mogły się już poluzować. Aby uzyskać dobre rezultaty, wystarczy zwykła fuga na wodzie.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.