Przejdź do głównej zawartości

Szkło Ceramika Mozaika Mirasol Szary


Kolor: Stary Szary Material: Ceramika, Szkło Kostka: 23x48mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne Format: Prostokątny Obszary Zastosowania: Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,35 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

51,53 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (572,56 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34386

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Płytki mozaikowe przyciągają wzrok w wielu pomieszczeniach. Podłoga może być w całości wyłożona płytkami z wariacją płytek we wzorze mozaiki lub można je ułożyć w celu stworzenia akcentów. Wariant Mirasol składa się z materiałów: szkła i ceramiki.

Płytki są dostępne z błyszczącą powierzchnią i eleganckim wyglądem. W przypadku mozaiki szklano-ceramicznej Mirasol klient może wybierać pomiędzy płytkami z białymi i szarymi mozaikowymi wzorami. Dzięki kwadratowym wymiarom maty, płytki Mirasol są łatwe w układaniu. Niemniej jednak warto zlecić jej ułożenie przez specjalistę, aby ułożyć pożądany wzór i uzyskać profesjonalną pracę. Dostarczane płytki mozaikowe mają grubość 8 mm. Grubość płytek jest wystarczająca, aby wytrzymać codzienny ruch pieszy. Ponadto materiały ceramiczne i szklane są wytrzymałe, a poszczególne mozaiki tworzą wysokiej jakości matę do płytek. Podane ceny płytek Mirasol w kolorze szarym i białym są cenami jednostkowymi. Oznacza to, że ceny dotyczą jednej maty i nie odpowiadają dokładnie jednemu metrze kwadratowemu.

Obsługa klienta z przyjemnością odpowie na wszelkie dalsze pytania. Szczegóły techniczne można znaleźć na stronie lub w sklepie internetowym. Sklep internetowy pokazuje również, czy płytki są dostępne i jak długo potrwa dostawa. Jeśli chcesz szczególnie dużą liczbę płytek mozaikowych w kolorze szarym lub białym, możesz poprosić obsługę klienta bezpośrednio o dostawę.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.