Przejdź do głównej zawartości

Szkło Kamień Naturalny Metal Mozaika Riksha


Kolor: Szary, Czarny, Srebrny, Brązowy, Beżowy Material: Łupek, Kwarcyt, Miedź , Mieszanka Materiałów, Szkło Kostka: 23x23mm Powierzchnia: Szczotkowane, Matowy, Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Kąpiel, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Waga: 1,63 kg
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

77,51 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (861,22 zł* / 1 m²)
Numer produktu: RAN48468

W magazynie

Czas dostawy 5-7 Werktage

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Szklane, metalowe płytki mozaikowe z kamienia naturalnego Riksha są czymś wyjątkowym. Te płytki zyskują na atrakcyjności dzięki połączeniu różnych materiałów. Połączenie łupka i kwarcu w połączeniu z miedzią i szkłem sprawia, że te mozaiki przyciągają wzrok. Współgranie powierzchni błyszczącej, szczotkowanej i matowej w szczególny sposób oddaje charakter różnych materiałów. Te kafelki są jak obraz, który zawsze daje nowe wrażenia, gdy się na nie patrzy. Płytki przeznaczone są do wnętrz, ale nie do pomieszczeń mokrych. W salonie, jadalni, ale także w sypialniach i pokojach gościnnych nie umkną im efekt.

Maty mają wymiary 30x30cm, a kwadratowy kamień 23x23mm. W zależności od życzeń i wymagań maty można przyciąć do żądanych wymiarów. Podobnie jak w przypadku wszystkich płytek mozaikowych wykonanych z różnych materiałów, podczas układania należy wziąć pod uwagę specyfikę materiałów. W razie wątpliwości lepiej zasięgnąć profesjonalnej porady, aby osiągnąć dobry wynik.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.