Przejdź do głównej zawartości

Szkło Kamień Naturalny Mozaika Dolomiti Multicolor


Kolor: Brązowy Material: Łupek, Miedź , Szkło Kostka: 15x15mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Kąpiel, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Waga: 1,42 kg
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

73,18 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (813,11 zł* / 1 m²)
Numer produktu: RAN48453

W magazynie

Czas dostawy 5-7 Werktage

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Niezwykłe płytki są modne. Dlatego te eleganckie mozaiki są dostępne w wyjątkowo pięknych kolorach. Płytki wykonane są ze szkła i kamienia naturalnego. Część płytek przykryta jest małą metalową zaślepką. Stwarza to wyjątkowy klimat w pomieszczeniu. Płytki nadają się szczególnie jako płytki podłogowe i ścienne. Preferowana jest tutaj łazienka lub kuchnia. Alternatywnie płytki można łatwo układać na zewnątrz lub na schodach. Szczególnie pięknym zastosowaniem jest lustro z płytek w łazience lub w kuchni.

Płytki mozaikowe można układać bardzo łatwo. Pochodzą przygotowane fabrycznie na folii nośnej. Tutaj płytki były mocno przyklejone. Odległości są całkowicie ustawione. Dźwigary układa się w wybranym miejscu. W wilgotnych pomieszczeniach sensowne jest uszczelnienie płytek we wszystkich innych pomieszczeniach wystarczy popracować fugą.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.