Przejdź do głównej zawartości

Szkło Kamień Naturalny Żywica Mozaika Zimtente Szary


Kolor: Szary Material: Kamien Naturalny, Żywica, Szkło Optyka: Retro, Zabytkowe Kostka: 15x15mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Kąpiel, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,45 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

47,20 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (524,44 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34189

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Szklane płytki mozaikowe z kamienia naturalnego żywicy cynamonowej to małoformatowe płytki o wymiarach kamienia 15 x 15 mm. Wymiary maty to 30 x 30 cm i 8 mm grubości. Elementem dekoracyjnym pod płytkami są płytki łazienkowe.

Mogą być używane do tworzenia praktycznie nieskończonych kreatywnych wzorów i projektów. Nie tylko robią dobre wrażenie na większej płaskiej powierzchni, ale także umieszczone jako bordiury nadają niektórym pomieszczeniom zupełnie inny klimat. Mozaiki wielkoformatowe układane są indywidualnie. Okucia lub gniazda można łatwo pominąć. Dzięki swojej konstrukcji nie ma ograniczeń co do układania płytek łazienkowych. Płytki łazienkowe nigdy nie są nudne ze względu na ich wygląd retro / vintage i pasują do każdego istniejącego stylu. Nadają się do montażu w każdym pomieszczeniu wewnątrz. Należy pamiętać, że nie nadają się do pomieszczeń mokrych. Ze względu na klasę twardości szklane płytki mozaikowe z kamienia naturalnego w kolorze cynamonowo-szarym charakteryzują się wysoką odpornością. Są łatwe w czyszczeniu i niewrażliwe na agresywne środki czyszczące i kwasy.

Dzięki temu są łatwe w pielęgnacji i higieniczne, a także bezwonne i odporne na zapachy. Zarazki, pleśń i grzyby nie mają szans na rozwój.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.