Przejdź do głównej zawartości

Szkło Masa Perłowa Kamień Naturalny Mozaika Fokus Beżowy


Kolor: Beżowy, Jasnobrązowy, Biały Material: Marmur, Szkło Optyka: Kamień Naturalny Optyka Kostka: 15x15mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący Płytki / Mata: 32,5x32,5cm Mata: 0,105m² Grubość: 4mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

84,44 zł* na Arkusz

Treść: 0.105 Metry kwadratowe (804,19 zł* / 1 m²)
Numer produktu: HT88795

Nie jest już dostępny

Już w starożytności powierzchnie świątyń i innych budynków były kunsztownie zdobione mozaikami wykonanymi z naturalnego kamienia. W tym czasie był on indywidualnie demontowany z kamieniołomów, a także indywidualnie przyklejany do dekorowanej powierzchni. Mozaika szklana z masy perłowej z kamienia naturalnego Focus Beige o wymiarach 15x15mm jest przyklejona do maty o wymiarach 32,5x32,5cm, dzięki czemu nie trzeba ich już dziś indywidualnie kleić. W dzisiejszej technologii materiały do mozaiki z kamienia naturalnego są rozkładane przy pomocy procesu cięcia strumieniem wody. Ta procedura jest absolutnie precyzyjna. Dzieje się tak, ponieważ proces jest sterowany komputerowo.

Płytki nadają się do wszystkich pomieszczeń takich jak salony, pomieszczenia komercyjne, komercyjne, wnętrza, pomieszczenia sanitarne i wiele innych. Daje to nieskończone możliwości uwolnienia swojej kreatywności. Beżowy kolor i matowa powierzchnia sprawiają, że te tradycyjne mozaiki są ponadczasowo eleganckie.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące mozaiki z naturalnego kamienia z masy perłowej Focus Beige, nie wahaj się z nami skontaktować.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.