Przejdź do głównej zawartości

Szkło Żywica Mozaika Diemel Beżowy Czerwone


Kolor: Czerwone, Brązowy, Beżowy Material: Kamien Naturalny, Szkło Optyka: Retro, Zabytkowe Kostka: 15x15mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Kąpiel, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,36 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

42,87 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (476,33 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34159

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Czy to samodzielnie, czy w połączeniu z innymi mozaikami, mozaika szklana z żywicy Diemel Beige Red nadaje specjalne akcenty w aranżacji pomieszczenia.

W zależności od kąta, z którego patrzysz lub z jakiej odległości, płytki łazienkowe zawsze dostarczają widzowi nowych wrażeń. Płytki łazienkowe utrzymane są w kolorystyce czerwieni, złota i beżu z kamieniem o wymiarach 15 x 15 mm. Ułożone są na matach. Wymiary mat do płytek łazienkowych to wymiary 30 x 30 cm i grubość 8 mm z matową błyszczącą powierzchnią. Duże zróżnicowanie kolorów zapewnia wysoki stopień rustykalności i osobliwości. Odcienie kolorów i szorstka powierzchnia potęgują efekt optyczny iz daleka wygląda jak delikatnie połyskująca i zamknięta powierzchnia. Różne odbicia światła wzmacniają również efekt różnych powierzchni nietypowych płytek. Specjalną strukturę można jeszcze bardziej zaakcentować za pomocą różnych kolorów spoin lub ułożyć w podobnie wyglądającym kolorze spoiny, aby utworzyć obszar wyglądający jak całość.

W innym przypadku wielkoformatowe pomieszczenie wyłożone kafelkami można nadać wyjątkowy charakter dzięki mozaice szklanej z żywicy Diemel Beige Red. Płytki mozaikowe mogą być również używane do projektowania nierównych powierzchni, aż po zakrzywione ściany.

Bastelmosaik

September 24, 2019 10:33

wunderschöne Fliesen,die Ornamente sind zum Teil nicht in der Mitte ,sondern am Rand,daher nur gut.

Oceny 1 z 1

4 od 5 Gwiazdki


0%

100%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.