Przejdź do głównej zawartości

Klej do płytek Schönox Q9 kalibrowany, niekalibrowany, marmur, paski, płyty wielkoformatowe (25 kg)


Material: Ceramika, Kamien Naturalny, Gres Rodzaj Produktu: Klej do Płytek Obszary Zastosowania: Obszar Wewnętrzny
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

246,38 zł* na Kawałek

Treść: 25 Kilogram (9,86 zł* / 1 kg)
Numer produktu: NOX00001

W magazynie

Czas dostawy 2-3 Tygodnie

Produkt Liczba
Uniwersalny klej do płytek Schönox Q9 to produkt do przyklejania płytek we wnętrzach. Za pomocą 25 kg kleju Schönox Q9 Universal Adhesive można sklejać skalibrowany i nieskalibrowany kamień naturalny wrażliwy na przebarwienia. Nadaje się również do formowania ręcznie płytek ceramicznych, ceramiki, marmuru jura, cotto, cegieł klinkierowych, płytek łupanych, płytek klinkierowych, kamionki, skał magmowych i okładzin ceramicznych. Klej Schönox jest szczególnie praktyczny w przypadku wielkoformatowych płytek z gresu porcelanowego. Czas przydatności do użycia wynosi około godziny w temperaturze 20 stopni Celsjusza. Temperatura przetwarzania nie powinna spaść poniżej 5 stopni Celsjusza, a klej po utwardzeniu jest stabilny w zakresie od -20 do 80 stopni Celsjusza. Po około 3 godzinach użytkowania można po podłodze chodzić i fugować.

Główną cechą kleju do płytek Schönox Q9 jest to, że jest to klej uniwersalny. Uniwersalne możliwości zastosowania tego kleju do płytek są bardzo zróżnicowane i sięgają od cegieł klinkierowych po marmur Jura, a nawet skały magmowe i wiele innych materiałów do płytek. Klej jest dostępny w ilości 25kg. Używając go, należy zwrócić uwagę na żywotność uniwersalnego kleju wynoszącą około jednej godziny w temperaturze 20 stopni Celsjusza, a także około trzygodzinne odczekanie przed wejściem i użyciem. Ponadto, jak zwykle we wnętrzach, klej do płytek musi mieć temperaturę obróbki wynoszącą co najmniej 5 stopni Celsjusza. Ponadto odporność termiczna kleju uniwersalnego w stanie utwardzonym waha się od -20 stopni Celsjusza do 80 stopni Celsjusza.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.