Przejdź do głównej zawartości

Metro Płytki Ścienne Colombo Beżowy 10x20cm


Format: Z Faset, Prostokątny Jedna Paczka: 1m² Kolor: Beżowy Material: Kamionka Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 10x20cm Grubość: 7,5mm Charakterystyka: Oszklony Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne

116,48 zł* na Paczkę

Treść: 0.8 Metry kwadratowe (145,60 zł* / 1 m²)
Numer produktu: HT88814

W magazynie

Czas dostawy 6-8 dni roboczych

Kolor: Beżowy
Produkt Liczba
Pakiet(y)
0.8

Podziwiaj piękną płytkę ścienną Metro Colombo 10x20 cm. Płytka o wysokim połysku jest idealna do ścian wewnętrznych. Jej piękny połysk i zapierająca dech w piersiach intensywność koloru sprawiają, że przyciąga wzrok. Wyposaż swoje pokoje w tę wysokiej jakości glazurę - każda część Twojego domu przyciąga wzrok. Płytka ścienna Metro Colombo 10x20 cm zachwyci nie tylko Ciebie, ale także wszystkich odwiedzających.

Płytka ścienna Metro Colombo 10x20 cm wykonana jest z gresu najwyższej jakości. W kolorze beżowym od razu przykuwa uwagę.
Nawet w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak łazienka, płytka ścienna Metro Colombo 10x20 cm jest absolutnie idealna. Na przykład upiększ ścianę swojego prysznica lub wanny. Wzięcie gorącego prysznica lub kąpieli w takiej łazience podczas podziwiania płytki ściennej Metro Colombo 10x20 cm z pewnością podwoi Twój poziom relaksu!

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.