Przejdź do głównej zawartości

Płytki Ścienne Iasos Kremowa Karbowany Rektyfikowany


Format: Prostokątny Jedna Paczka: 1,44m² Kolor: Beżowy Material: Ceramika, Kamionka Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Powierzchnia: Matowy, Karbowany, Strukturalny Płytki / Mata: 30x60cm Grubość: 9mm Charakterystyka: Rektyfikowany Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne

204,81 zł* na Paczkę

Treść: 1.44 Metry kwadratowe (142,23 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TG18432

W magazynie

Czas dostawy 8-10 dni roboczych

Kolor: Kremowa
Produkt Liczba
Pakiet(y)
1.44

Ta płytka ścienna wykonana z wysokiej jakości ceramiki w kolorze kremowym to absolutna konieczność w nowoczesnej łazience. Duże płytki można łatwo ułożyć na każdej ścianie. Alternatywnie można dzięki temu bardzo dobrze wyeksponować okładziny wanny i prysznica. Płytki są prostokątne. Obróbka może odbywać się zarówno w pozycji pionowej, jak i leżącej. Wariant leżący daje spokojniejszy obraz.

Dzięki lekkiemu pofałdowaniu płytki, ściana nie wygląda na gołą, ale błyszczy w ciepłych odcieniach. Płytki ścienne zwykle łączy się jasną fugą. Zapewnia to optymalną pielęgnację płytek. W przypadku narożników i krawędzi płytki można łatwo wyregulować za pomocą przecinaka do płytek, to samo dotyczy krawędzi. Powierzchnię eleganckich płytek ściennych można łatwo wyczyścić zwykłymi środkami czyszczącymi. Strumień pary może być również używany na dużych powierzchniach. W ten sposób płytki stają się higienicznie czyste.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.