Przejdź do głównej zawartości

Metro Płytki Ścienne Siena Czerwone Z Faset 10x20cm


Format: Z Faset, Prostokątny Jedna Paczka: 1m² Kolor: Czerwone Material: Kamionka Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Metro Specjalność: Płytka metro z fasetą Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 10x20cm Grubość: 7mm Charakterystyka: Oszklony Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne Waga: 12,25 kg

237,72 zł* na Paczkę

Treść: 1 Metry kwadratowe
Numer produktu: LZ69557

W magazynie

Czas dostawy 3-4 Tygodnie

Format płytki: 10x20cm
Kolor: Czerwone
Produkt Liczba
Pakiet(y)
1

Płytki ścienne fasetowane Metro są szkliwione i mają błyszczące wykończenie. Te płytki są dostępne w kolorze czerwonym. Jej grubość to 7mm, wymiary podane jako 7,5x15cm i 10x20cm. Atrakcyjne kafelki wykonane są z ceramiki.

Zaletą gresowych płytek ściennych jest łatwość obsługi i działanie antystatyczne. Ponadto są nie tylko bezwonne, ale także neutralne pod względem emisji. Są również dobre w magazynowaniu ciepła. W lecie ma miejsce pasywne chłodzenie pomieszczeń. Zimą magazynują ciepło promieniowania słonecznego i zapewniają spokojny komfort w całym mieszkaniu.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.