Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Aluminium Metal Elvis 3D Srebrny


Kolor: Srebrny Material: Aluminium Optyka: 3D-Optyka Kostka: 15x15mm, 15x20mm Powierzchnia: Szczotkowane Płytki / Mata: 27x27cm Mata: 0,073m² Grubość: 8-10mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Kwadratowy, Prostokątny Obszary Zastosowania: Kąpiel, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Waga: 1,37 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

55,86 zł* na Arkusz

Treść: 0.073 Metry kwadratowe (765,21 zł* / 1 m²)
Numer produktu: HT88793

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.073
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Metalowe płytki mozaikowe Elvis 3D wprowadzają do pokoju wspaniały blask i blask. To płytki w kolorze srebrnym. Powierzchnia jest szczotkowana i matowa. Mimo to powierzchnia bardzo ładnie się świeci. Dzięki tym mozaikom możesz wyczarować bardzo wyjątkowe pokoje. Kamienie mają wymiary 15 x 20 mm. Mata ma wymiary 27 x 27 cm. Dzięki płytkom można doskonale zaaranżować określone części pomieszczenia.

Elementy dekoracyjne, niektóre obszary robocze, a nawet powierzchnie prezentacyjne mogą wyróżniać się dzięki srebrnej mozaice i wyglądać bardzo wyjątkowo. Czasami płytka z efektem 3D jest prawie lepsza niż czerwony dywan. Wszystko, co jest w blasku mozaiki Elvisa, wygląda na widoczne i wartościowe. Produkt wykonany jest z aluminium i ma grubość od 8 do 10 mm.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.