Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szkło Lucca Srebrny 23x23x4mm


Format: Kwadratowy Kolor: Srebrny Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Metal Optyka Kostka: 23x23mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 4mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 0,7 kg Ilość: 1

32,48 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (360,89 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33597

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Format płytki: Kwadrat 23 | 4mm
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Mozaika Glass Lucca Silver 23x23x4mm to wzbogacenie każdego pomieszczenia. Są to płytki ścienne specjalnego rodzaju, które idealnie pasują do łazienki. Płytki te pasują do niemal każdej wybranej podłogi, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Mozaika szklana została przymocowana do mat, co ułatwia jej układanie. Kupujący będzie mógł stworzyć w swojej łazience wspaniały wzór. Płytki można układać poziomo lub ukośnie. Takie mozaiki robią dużo i sprawią, że pomieszczenie będzie wyglądało absolutnie perfekcyjnie. Fajnie jest zaczarować w ten sposób pomieszczenie.

Udoskonal swoją łazienkę za pomocą nowych płytek ściennych o wyglądzie mozaiki. Srebrny kolor zawsze robi różnicę i robi wrażenie na kupujących. Powierzchnia jest błyszcząca, co sprawia, że mozaiki jeszcze bardziej przyciągają wzrok. Zaczarowanie własnej łazienki w oazę wellness jest teraz dziecinnie proste dzięki tym płytkom. Z przyjemnością układa się nim łazienkę i mocuje płytki ścienne. Ale powinien to zrobić profesjonalista.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.