Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Metal Samoprzylepny Ensenada Srebrny


Kolor: Srebrny Material: Aluminium, Metal Optyka: Metal Optyka Kostka: 74x74mm Powierzchnia: Szczotkowane, Błyszczący Płytki / Mata: 28,7x29,5cm Mata: 0,085m² Grubość: 4mm Charakterystyka: Samoprzylepny Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Obszary Zastosowania: Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Waga: 0,36 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

36,37 zł* na Arkusz

Treść: 0.085 Metry kwadratowe (427,88 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33933

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.085
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Jeśli myślisz o renowacji wnętrza w obecnym dość ciemnym sezonie, np. Modernizacji go za pomocą mocnych, ale i modnych płytek ściennych, te samoprzylepne płytki metalowe o srebrnej matowej powierzchni są idealne . Te płytki ścienne wyróżniają się bardzo szczególnym wzorem i na przykład przyciągają wzrok fragmentami tapet na ścianach. Łatwe i szybkie czyszczenie powierzchni to zdecydowanie jedna z zalet mozaiki metalowej w kolorze srebrnym. Jeśli uważasz, że w gospodarstwie domowym może znajdować się krewny lub dzieci, którymi należy się opiekować.

Płytki mozaikowe Ensenada o grubości czterech milimetrów mogą być szybko i precyzyjnie przyklejane przez doświadczonego rzemieślnika do ścian kuchni, łazienki, a nawet sali przyjęć i balkonów. Jakość płytek mozaikowych ma w naszym sklepie szczególnie dobry stosunek ceny do wydajności. Niedroga zmiana w wystroju wnętrza, która opłaca się w dłuższej perspektywie.

Nowoczesna mozaika, którą można łączyć z tapetą i / lub istniejącymi płytkami. Łatwe i szybkie w czyszczeniu, a szczególnie niedrogie. Proste mocowanie w zestawie próbek przez kompetentnego rzemieślnika lub specjalistę.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować z naszym działem obsługi klienta przez WhatsApp lub telefonicznie w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.