Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Płytki Acapella Jasnoniebieski Sześciokąt


Format: Szesciokąt Kolor: Jasnoniebieski Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Retro, Zabytkowe Specjalność: Szkło ekologiczne Kostka: 45mm Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 32,4x28cm Mata: 0,090m² Grubość: 6mm Charakterystyka: Oszklony, Odporny na mróz Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralnościi 4 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,19 kg Ilość: 1

49,80 zł* na Arkusz

Treść: 0.091 Metry kwadratowe (547,25 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34620

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Format płytki: Sześciokąt
Kolor: Jasnoniebieski
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.091
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Płytki Hexagon o modnych kolorach i nowoczesnych powierzchniach to kolejny trend w aranżacji wnętrz. Łączą w sobie geometrię i styl vintage. Ponadczasowe mozaiki szklane z serii Acapella umożliwiają układanie wielu wzorów.
Heksagonalne płytki można oczywiście wykorzystać do gustownego aranżacji ścian.

Opcje projektowania z płytkami sześciokątnymi Acapella

Sześciokątne mozaiki szklane nadają się do projektowania w różnych pomieszczeniach. Płytki można wykorzystać do aranżacji ścian. Można je na przykład łączyć z płytkami podłogowymi lub wykorzystać do zaprojektowania poszczególnych przestrzeni, np. za kominkiem. Mozaiki szklane Acapella są dostępne z matową powierzchnią. Błyszczące szklane mozaiki mają tę zaletę, że odciski palców lub ślady stóp nie są od razu zauważalne.
Matowe wykończenie nadaje również powierzchni ekskluzywny, indywidualny charakter. Nie rzucają się też w oczy i lubią rzucać się w oczy meblom o powierzchniach na wysoki połysk.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.