Przejdź do głównej zawartości
Kupuj online w: AT | IT | CH | FR | DE | UK | CZ | SE | DK | BE | NL | IE | ES | PL | PT | FI | GR | RO | NO | HU | BG | HR | LU

Płytki mozaikowe przytłaczają różnorodnością

Z ponad 1700 różnymi płytki mozaikowe, które możemy Ci zaproponować, oferują przytłaczającą ofertę Oferujemy różnorodne indywidualne mozaiki w jakości specjalistycznej. Oprócz kamionki szkliwionej, nieszkliwionej, polerowanej, ceramiki i szkła, znajdziecie Państwo również mozaiki z kamienia naturalnego w różnych kombinacjach i materiałach, takich jak marmur, granit, łupek, wapień, kwarcyt, onyks, kamyk czy trawertyn. > Z przyjemnością prześlemy Ci Wzór mozaiki pocztą, aby umożliwić Ci wybór mozaiki na miejscu we własnych pomieszczeniach i przy istniejących warunkach oświetleniowych.

Na przykład utwórz Mozaiki o wyglądzie drewna naturalna atmosfera dzięki pozornie realistycznej strukturze powierzchni drewna.

Nie wszystkie mozaiki są nadaje się do każdego obszaru zastosowania. Na przykład mozaiki szklane nie nadają się do zastosowań zewnętrznych, takich jak balkony lub tarasy, podczas gdy mozaiki z gresu porcelanowego mogą sprostać wysokim wymaganiom pogody (światło słoneczne, wahania temperatury, wilgoć, mrozoodporność).

Płytki mozaikowe w salonie

Jeśli chcesz nadać swojemu mieszkaniu wyjątkowo egzotyczną atmosferę, możesz skorzystać z niezliczonych opcji projektowania płytek mozaikowych, takich jak mozaika szklana. Te kolorowe, połyskujące materiały do mozaiki mogą mieć długą tradycję, ponieważ Rzymianie już wiedzieli, jak nadać salonom lub strefom kąpielowym niepowtarzalny urok za pomocą mozaiki lub mozaiki szklanej i jak nadać im zapierający dech w piersiach wygląd za pomocą płytek łazienkowych lub płytki do salonu.

Do dziś mozaika, mozaika szklana, kafelki łazienkowe czy salonowe nie straciły nic ze swojego urzekającego piękna, a niezliczona ilość osób angażuje się w projektowanie salonów z ekstrawaganckimi zdobieniami mozaiki , mozaika szklana, płytki łazienkowe lub płytki do salonu Dostępne i mozaiki zadziwiają niejednego widza.

Płytki łazienkowe, mozaika szklana, płytki mozaikowe i płytki do salonu - Różne opcje projektowe

Płytki mozaikowe w wielu odmianach

Obecnie płytki mozaikowe wykonuje się z różnych materiałów.
Asortyment płytek mozaikowych rozciąga się od mozaiki szklanej, mozaiki z kamienia naturalnego po mozaikę marmurową lub metalową. Obszary zastosowania mozaiki są bardzo różne. Klasycznym wariantem płytek mozaikowych jest integracja kamieni mozaikowych jako płytek łazienkowych w łazience i obszarach mokrych. W ten sposób możesz stworzyć gustowny projekt z płytkami łazienkowymi, który odzwierciedla osobisty gust i styl.

Niektóre kolory mozaiki są szczególnie efektowne w płytkach łazienkowych. Chabrowy odcień płytek łazienkowych nadaje mu morskiego charakteru i przywodzi na myśl szum morza. Jeśli kochasz bardziej egzotyczne płytki łazienkowe, powinieneś użyć orientalnych tonów do mozaiki i postawić na złoto- lub płytki łazienkowe w kolorze pomarańczowym. Ze względu na bardzo różne ułożenie poszczególnych płytek mozaiki, przestrzenną aurę i nastrój łazienki można zmieniać zgodnie z własnymi życzeniami. Ściany również pasują do mozaiki lub mozaiki szklanej jako płytki do salonu.

Jako szczególną atrakcję można wykorzystać płytki łazienkowe lub do salonu do tworzenia figur lub podobnych elementów wystroju i nadać w ten sposób swoim pomieszczeniom wspaniały wizualny akcent. Mozaiki jako płytki łazienkowe w strefie basenowej powodują również znaczne wzbogacenie pomieszczeń. Jeśli wolisz coś bardziej minimalistycznego, możesz użyć płytek łazienkowych i do salonu jako elementów dekoracyjnych.

Płytki łazienkowe lub do salonu są idealne jako dekoracyjne obramowania. Ze względu na indywidualny skład i wzornictwo, płytki łazienkowe lub salonowe wykonane ze szklanej mozaiki są osobistym i wartościowym, niepowtarzalnym. Płytki do salonu świadczą o smaku i wyczuciu stylu.

Mozaika szklana – bardzo wyjątkowy materiał

Na szczególną uwagę zasługują płytki łazienkowe lub salonowe z mozaiki szklanej. Świecące i błyszczące właściwości mozaiki szklanej są szczególnie skuteczne w zalanych światłem pomieszczeniach, takich jak płytki łazienkowe lub płytki do salonu. Mozaika szklana nadaje się również jako płytki łazienkowe do stref prysznicowych. Mozaika szklana dostępna jest zarówno w wersji matowej, jak i błyszczącej jako płytki do salonu. Mozaika szklana tworzy wspaniałe efekty w każdym pomieszczeniu, nawet jako płytka do salonu. Niezależnie od tego, czy jest to mozaika szklana jako struktura pasiasta lub wielobarwna, czy też mozaika szklana z powłoką z masy perłowej, mozaika szklana to okazała dekoracja powierzchni, szczególnie na płytki salonowe. Z myślą o miłośnikach mozaiki rozpieszczonych luksusem oferta może zostać poszerzona również o mozaikę szklaną z efektem złota jako płytki do salonu. Mozaika szklana to wysokiej jakości produkt o gładkiej strukturze, który doskonale sprawdzi się jako płytki łazienkowe lub do salonu. Pożądane kolorowe pigmenty mozaiki szklanej są mieszane z piaskiem kwarcowym i stapiane w temperaturze 1000 stopni Celsjusza. W ten sposób powstaje kolorowa mozaika szklana, która idealnie nadaje się jako płytki mozaikowe, takie jak płytki łazienkowe lub płytki do salonu.

Ale mozaiki lub mozaiki szklane stają się również coraz bardziej popularne jako płytki do salonu. Tak wiele elementów wystroju można odtworzyć na podłodze lub na ścianie za pomocą mozaiki lub mozaiki szklanej, które przykuwają uwagę. Płytki mozaikowe jako płytki do salonu czy łazienkowe są również tak popularne, ponieważ są łatwe w pielęgnacji. Mozaiki mogą być również wspaniale wkomponowane w pomieszczenie jako dekoracyjne okładziny ścienne w postaci płytek do salonu i łazienki.

Wybór mozaiki, mozaiki szklanej, płytek łazienkowych czy płytek ściennych

Nieważne, czy zdecydujesz się na płytki mozaikowe jako mozaikę szklaną, czy jako płytki łazienkowe i do salonu , w przypadku płytek mozaikowych znajdziesz Eldorado możliwości projektowania. Mozaika szklana sprawdza się równie dobrze jak płytki łazienkowe czy salonowe, a mozaika stała się nieodzowną częścią przestrzeni kuchennej. Płytki mozaikowe są uniwersalnym materiałem dekoracyjnym i jako mozaika szklana mogą być stosowane wszędzie, np. jako płytki do salonu.

Płytki do salonu lub łazienki doskonale kryją krzywe lub kolumny. Płytki do salonu i płytki łazienkowe wykonane ze szklanej mozaiki można wspaniale wkomponować.