Przejdź do głównej zawartości

Profil podstawowy kanał kablowy aluminium PVC

Praktyczna listwa przypodłogowa do łazienki i kuchni

Dzięki eleganckiemu profilowi dachówki jako kanałowi kablowemu możliwe jest optymalne ukrycie kabli różnego rodzaju i jednoczesne zastosowanie spójnego profilu końcowego w postaci listwy przypodłogowej. Profil bazowy do płytek cementowych jest szczególnie wysokiej jakości i wykonany z kolorowego anodowanego aluminium. Stanowi to podstawę do stworzenia profilu bazowego ze zintegrowanym kanałem kablowym. Możesz zamówić plastikowy uchwyt z regulacją wysokości, który jest dostępny w różnych wysokościach. Jest on mocowany do ściany i działa jako kanał kablowy.

Elastyczność, łatwy montaż oraz wyjątkowa jakość obróbki sprawiają, że produkt ten przyciąga wzrok i jest rozsądną inwestycją, zwłaszcza w dłuższej perspektywie. W szczególności często zapomina się o powierzchni podłogi i dlatego należy ją wyposażyć i dopełnić wysokiej jakości komponentami. Pozwala to optycznie uszlachetnić sąsiednie powierzchnie za pomocą listwy przypodłogowej i jednocześnie zachować długoterminową korzyść funkcjonalną.

Profil do płytek ułatwiający montaż

Profil bazowy idealnie nadaje się do płytek. Zintegrowany kanał kablowy powstaje po zamontowaniu wysokiej jakości profilu aluminiowego. Służy do montowania na nim okładzin bazowych różnych typów. Są one dostępne w sklepie internetowym w odpowiednich seriach i są szczególnie imponujące ze względu na swój atrakcyjny wygląd. Duża zmienność pozwala na połączenie odpowiedniego profilu płytek z odpowiednią okładziną cokołu.

Dostępne w różnych mocach, możesz również zamówić odpowiednie akcesoria, które mają dodatkowe funkcje. W zależności od rodzaju ściany i odpowiedniego montażu istnieje możliwość zastosowania dodatkowych warg uszczelniających, które z jednej strony zatrzymują wilgoć, a jednocześnie zapewniają dodatkową izolację akustyczną odgłosu kroków. Jest to szczególnie łatwe dzięki odpowiednim akcesoriom, a także możliwe w krótkim czasie dzięki elastyczności profilu podstawowego. W ten sposób zawsze możesz dopasować swoją listwę do warunków przestrzennych i dostosować swój ulubiony koncept do indywidualnego wyglądu.

Materiał jakościowy

Listwa przypodłogowa do płytek i przylegających ścian wykonana jest z kolorowo powlekanego aluminium. Jest szczególnie lekki, trwały i ma elegancki wygląd. Wyrafinowana powierzchnia za pomocą anodowanej warstwy nie narzuca się, ale podkreśla elegancki charakter wysokiej jakości płytek. Jakość utrzymuje się przez długi czas. Jednocześnie można pomalować profil płytek i zmieniać kolor według własnego uznania.

Nawet podczas montażu bardzo łatwo jest chronić aluminium przed materiałami na bazie cementu, szybko je wycierając. Kanał kablowy wykonany jest z kolorowo powlekanego aluminium, które zostało również chromowane i ma szczególnie intensywny wygląd. Stabilność koloru i odporność na warunki atmosferyczne gwarantują również wysokiej jakości właściwości profilu bazowego i są gwarancją, że kupując kanał kablowy otrzymujesz produkt prawdziwej jakości. Dodatkowo można zamówić dopasowane zaślepki do narożników profilu bazowego, aby w każdym miejscu pomieszczenia uzyskać jednolity wygląd całości.

Użyj gniazdek kablowych

Dzięki takiemu profilowi płytek możliwe jest odpowiednie ukrycie kabli i jednocześnie uzyskanie wysokiej jakości wykończenia płytek podłogowych. Jednocześnie można zastosować odpowiednie wyjścia kablowe, przy których można umieścić urządzenia w dowolnym miejscu pomieszczenia. Stwarza to wysoki stopień elastyczności w zakresie jakości życia. Jednocześnie możesz wykorzystać wszystkie zalety optyczne takiej listwy przypodłogowej dla siebie.

Jednolity wygląd oraz symetryczne rozmieszczenie zapewniają dużą elastyczność podczas przebudowy pomieszczeń. Ponadto Twoje kable mają również bardzo praktyczną funkcję ochronną. Umożliwia to bezpieczne i niezawodne korzystanie z sieci we własnym domu. Regulacje również nie stanowią żadnego problemu, po prostu usuwając listwę przypodłogową. Dziecinnie prosta instalacja i jakość materiału sprawiają, że można długo i bezproblemowo korzystać ze wszystkich zalet takiego systemu.