Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Aluminium Jerica 3D


Kolor: Srebrny Antypoślizgowe: Brak antypoślizgowości Material: Aluminium, Metal Optyka: 3D-Optyka, Metal Optyka Powierzchnia: Szczotkowane, Matowy, 3D Płytki / Mata: 31,5x31,5cm Mata: 0,10m² Grubość: 8-12mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Kąpiel, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Waga: 0,92 kg
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

90,50 zł* na Arkusz

Treść: 0.1 Metry kwadratowe (905,00 zł* / 1 m²)
Numer produktu: RAN48074

W magazynie

Czas dostawy 5-7 Werktage

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.1
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Dla osób, które pasjonują się wzorami, a jednocześnie lubią podkreślać ich wyjątkowość, dobrym wyborem będzie mozaika Jerica z efektem 3D. Efekt 3D wynikający z różnych rozmiarów i głębokości kwadratowych płytek sprawia, że każdy obiekt przyciąga wzrok! Ten niepowtarzalny efekt jest wzmocniony przez srebro w wyglądzie 3D. Dzięki matowej i jednocześnie szczotkowanej powierzchni płytki nadają wyjątkowemu już wzorowi powierzchni kolejny szczególny akcent.

Płytki wykonane z aluminium nie mają właściwości antypoślizgowych. Chociaż nie nadają się one do obszarów mokrych i dlatego nie są przeznaczone do basenów, basenów ani pryszniców, płytki mozaikowe można stosować w pomieszczeniach bez ograniczania możliwych zastosowań. Czy to w kuchni, salonie, sypialni, czy na korytarzu, mozaika Jerica może być stosowana jako dekoracyjna mozaika lub jako płytka ścienna.

Nie tylko miłośnicy wzorów docenią te płytki, ale także ci, którzy zakochają się w metalicznym wyglądzie tych płytek. Płytki ze stali nierdzewnej i metalu to doskonały wybór do nowoczesnego i niepowtarzalnego stylu wnętrza.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.