Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Płytki Wichita Srebrny Połyskiwać


Format: Kwadratowy Kolor: Srebrny Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Optyka: Metal Optyka Kostka: 25x25mm Powierzchnia: Błyszczący, Wbity Płytki / Mata: 30,2x32,7cm Mata: 0,099m² Grubość: 4mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 0,87 kg Ilość: 1

39,84 zł* na Arkusz

Treść: 0.1 Metry kwadratowe (398,40 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33059m

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Srebrny
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.1
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Nowoczesne wzornictwo ścienne ze szklaną mozaiką o wyglądzie brokatu

Mozaika szklana Wichita w srebrnym brokacie rozwija swój efekt dekoracyjny nie tylko w kuchniach i łazienkach. Dekoracyjna, błyszcząca powierzchnia nadaje również przestrzeni sypialnej i mieszkalnej wyjątkową atmosferę. Pod względem higieny, trwałości i łatwości pielęgnacji płytki ścienne przewyższają wszystkie inne okładziny. Szklane mozaiki z brokatową powierzchnią to trend w aranżacji salonu. Dzięki nim można stworzyć zarówno subtelne projekty o lekko strukturalnej powierzchni, jak i mocne kontrasty z przykuwającymi wzrok kolorami.

Mozaika szklana - elastyczne projektowanie przestrzeni życiowej

Mozaiki szklane były już używane przez Rzymian do projektowania. Nigdy nie wyszły z mody. Są łatwe do przeniesienia. Płytki o błyszczącej powierzchni mogą być również stosowane jako dekoracyjne okładziny ścienne zamiast obrazów i tapet. Struktura powierzchni potęguje dynamiczny efekt dekoracyjnych, pięknie mieniących się płytek ściennych. W porównaniu do tradycyjnych płytek mozaika szklana z efektem brokatu charakteryzuje się większą indywidualnością, wyrafinowaniem i połyskiem. Szklane mozaiki brokatowe Wichita dodają wnętrzu odrobiny glamour. Projekt osiągnięty za pomocą mozaiki szklanej jest tak indywidualny, jak gust projektanta. Eleganckie, ciemne, połyskujące kafelki nadadzą Twoim własnym czterem ścianom stylowy klubowy klimat.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.